PH medalje!!!!

PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE- 4 zlatnih medalja, 5 srebrnih i 6 brončanih.

Muški singl- uzeli smo sve 4 medalje

Filip Špoljarec je obranio naslov prvaka, ovaj put u finalu protiv Zvonimira Đurkinjaka. To je prvi puta da je netko porazio Đuru na službenom domaćem natjecanju; otkad je postao senior. Brončane medalje su osvojili Luka Ban i svoju prvu seniorsku Ivor Zekan.

ženski singl

Luna Šaban je osvojila drugo mjesto. Prvi puta je došla u finale seniorske konkurencije. Treća je bila vječna Matea Čiča.

muški parovi

Prvaci su ponovo Igor Čimbur i Zvonimir Hoelbling. Finale prije finala je bilo već u četvrtfinalu - protiv Luke Bana i Filipa Špoljareca. U službenom finalu su pobijedili Bornu Cara i Ivora ZekanaEdvin Hadžihalilović i Vito Saganić su poraženi u četvrtfinalu.

ženski parovi

I ovdje su naslov prvaka obranile Matea Čiča i Katarina Galenić u rutinskim mečevima protiv klubskih parova. U finalu su pobijedile Iru Martinuš i Ingu Sadaić koje su  finale izborile u teškom i napetom meču prije toga. Treće su bile Dora Drvodelić i Luna Šaban.

mješoviti parovi- također osvojene sve medalje

1. Zvonimir Đurkinjak /Katarina Galenić,
  2. Zvonimir Hoelbling/Dora Drvodelić,
  3. Borna Car/Inga Sadaić i Edvin Hadžihalilović/Luna Šaban.

Đuro i Keti na putu do naslova izbacili naša dva miksa, u četvrtfinalu Čimbura i Čiču 23:21. u 3.gemu!!!!