Prvenstvo Hrvatske za kadete

​VITO  RADOVANOVIĆ - 3 ZLATA

UKUPNO SMO OSVOJILI 14 OD 20 MEDALJA, OD TOGA 4 ZLATNE I SVE MEDALJE U MUŠKIM PAROVIMA.

REZULTATI: Prvenstvo Hrvatske 2022

Večeras smo se vratili iz Čakovca s jednog od najuspješnijih kadetskih prvenstava u povijesti kluba. Nastupili smo s 13 igrača i igračica i svatko je osvojio barem jednu medalju. Najuspješniji je bio Vito Radovanović koji je osvojio sva 3 zlata.

muški singl:
Vito je bio bez ozbiljne konkurencije. U finalu je pobijedio Kristijana Puljića (BK Split) s čak 21:5, 21:2!
Brončane medalje su osvojili Tin Radovanović i Marko Šurina.
Ostali naši dečki su poraženi u prvom krugu: Roko Ban, Viktor Habuš, Jakov Ladavac, Jakov Perše i Sven Pleše.

ženski singl:
Dora Kvesić je prvakinja!!!
Kao i na svim turnirima u ovoj konkurenciji ove godine, na PH je bilo puno  teških mečeva, a  Dora je ponovo bila najbolja. Prije finala su Dora i Sara Šulc u polufinalu odigrale još jedan od svojih mečeva na tri gema.
Do četvrtfinala su došle Maja Pranić i Tea Rebesco, a Jelena Karapandža je na tri seta poražena od Dore u prvom krugu.

mješoviti parovi:
Imali smo klubski finale u kojem su Vito i Dora bili bolji od Tina i Sare. Treći su bili Viktor i Maja koji su prije toga pobijedili Marka i Teu. Do četvrtfinala su još došli Jakov L. i Jelena.

ženski parovi:
Jedina konkurencija u kojoj smo ispustili zlato.  Dora i Sara su lošom igrom u polufinalu  protiv Karle Vuletić i Erike Konjuh (Dubrovnik) ispustile finale. Do finala su došle Jelena Karapandža i Tea Rebesco, koje su se odlično borile, ali Dubrovčanke su ipak bile bolje.

muški parovi:
Sva četiri naša para su podijelila medalje. Prvi su bili Vito i Tin  koji su u finalu pobijedili Viktora i Jakova L.. Broncu su osvojili Marko i Jakov P.; te Roko i Sven.

Svima čestitam na trudu, bili ste odlični. Odličnost nastavljamo iduće subote na prvenstvu za mlađe juniore i mlađe kadete.